Spedycja międzynarodowa – terminowość i niezawodność

Transport towarów do innego kraju musi być odpowiednio przygotowany, tak aby dostawa dotarła na czas i w nienaruszonym stanie. Realizacją takich zleceń zajmują się firmy spedycyjne, jednak spedycja to dużo więcej niż tylko dostarczenie ładunku na miejsce, dlatego warto współpracować z najlepszymi w branży.

Spedycja międzynarodowa – na co zwrócić uwagę?

Spedycja jest procesem bardzo złożonym i na wszystkich etapach kluczowa jest sprawna koordynacja działań, odpowiednia komunikacja oraz kompetencje poszczególnych pracowników. Wybierając firmę spedycyjną, przedsiębiorca powinien więc zwrócić uwagę na jej doświadczenie i opinię wśród klientów, ponadto na dostępną flotę samochodów oraz uprawnienia zatrudnionych kierowców. Istotna jest także elastyczność oraz umiejętność działania pod presją, co daje klientowi pewność, że jego ładunek dotrze na czas mimo niespodziewanych przeszkód, jakie wystąpiły po drodze z przyczyn niezależnych od kierowców.

Spedytor odpowiedzialny za zlecenie dba o dopełnienie wszelkich formalności, jakie wiążą się z transportem międzynarodowym, ponadto doradza klientowi, jakie opcje w jego przypadku będą najodpowiedniejsze i pozwolą zoptymalizować koszty dostawy. Dzięki stałej współpracy, nowe zlecenia można składać w jeszcze prostszy sposób, integrując się z systemem GO Freight – zarejestrowany klient ma dostęp do panelu, na którym może śledzić wszystkie etapy realizacji usługi.

Dlaczego warto współpracować z GO Freight?

GO Freight to doskonała opcja dla wszystkich klientów, którzy oczekują realizacji usługi na najwyższym poziomie. Firma zapewnia terminowość dostaw na poziomie 99,3 procent. Ma partnerów biznesowych na całym kontynencie, dlatego jest w stanie dostarczyć na czas towar do każdego europejskiego kraju, a powierzone przesyłki można monitorować przez całą dobę w czasie rzeczywistym. GO Freight zapewnia także całodobowy kontakt z klientem, przez siedem dni w tygodniu.

Oferta obejmuje transport międzynarodowy materiałów niebezpiecznych (ADR), transport całopojazdowy FTL i drobnicowy LTL, przewóz ładunków ponadnormatywnych. Zlecenia na usługi transportowe są przyjmowane przez całą dobę, telefonicznie albo drogą mailową, a wstępną wycenę można otrzymać w przeciągu 30 minut od wysłania zgłoszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj