W jakim stanie kupię Volvo w programie Selekt?

Szwedzka marka Volvo znana jest głównie z tego, że w pierwszej kolejności stawia na jakość, komfort i bezpieczeństwo. Dlatego też jako pierwsza na rynku marka motoryzacyjna premium, wprowadziła takie rozwiązanie, jak gwarancja na samochody używane do swojego pakietu. Czym jest Volvo Select? Jakie auta są dostępne? W jakim są stanie? Co powinniśmy wiedzieć o tym programie?

Co to jest Volvo Selekt?

Ponieważ popyt na auta z drugiej ręki jest naprawdę wielki, na rynku znajdziemy różne modele w niemal każdej cenie. Jednak zakup używanego pojazdu od prywatnego sprzedawcy to ryzyko straty, dlatego też każdy szukając najlepszej oferty i okazji, z radością przyjmie propozycję gwarancji. Czy to w ogóle możliwe, by na auto używane otrzymać gwarancję? Oczywiście, że tak! W salonach Volvo kupimy używane Volvo z gwarancjąserwisową.

Volvo Selekt to pierwszy program sprzedażowy w Polsce, który zapewnia gwarancję producenta na używane samochody. Projekt Volvo Selekt powstał specjalnie po to, by zapewniać najwyższe standardy jakości zarówno na rynku samochodów używanych, jak i nowych. Obejmuje on swoim zasięgiem wszystkich autoryzowanych dealerów Volvo w całej Europie, więc nie ma znaczenia, gdzie dokładnie kupimy nasze auto używane, gdyż standardy jakości w każdym miejscu w Europie będą dokładnie takie same. Dlaczego warto kupić używane Volvo z salonu? Jest naprawdę mnóstwo powodów!

Używane Volvo z gwarancją serwisową – w jakim stanie kupimy auto w programie Volvo Selekt?

Ponieważ Volvo to podmiot wiarygodny i sprawdzony, możemy mu zaufać i czuć się spokojnie. Nasz samochód na pewno będzie sprawny technicznie i będzie nam służył znakomicie. Program Volvo Selekt oferujący używane Volvo z gwarancją serwisową obejmuje jedynie pełnowartościowe modele, które mają mniej niż 5 lat, maksymalny przebieg do 150 000 km i są pozbawione jakichkolwiek technicznych wad.

Każde auto przed trafieniem do sprzedaży przechodzi kompleksowy przegląd w autoryzowanym warsztacie. Jest tam ono dokładnie sprawdzane, weryfikowane, a w razie konieczności również naprawiane. Wszelkie prace przeprowadzają wykwalifikowani fachowcy koncernu Volvo, dzięki czemu możemy mieć pewność, że auto zostało rzetelnie sprawdzone, a wszystkie części wymienione na nowe, to oryginalne części zamienne do Volvo.

Wybierając używane Volvo z salonu, otrzymujemy pełnowartościowe auto po przeglądzie i naprawie. Każdy samochód ma również kompletną historię pojazdu, przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie, co sprawia, że nasze auto używane jest ekonomiczne, bezpieczne i nowoczesne. Co więcej, w ciągu 30 dni od daty zakupu, mamy też możliwość wymienić auto na inne (o nie mniejszej wartości) za darmo, pod warunkiem, że nie przekroczyliśmy 1500 kilometrów przebiegu podczas użytkowania auta.

Używane Volvo z gwarancją – co obejmuje gwarancja Volvo Selekt?

Warto mieć również na uwadze, że wraz z używanym Volvo po przeglądzie technicznym i ewentualnej naprawie, otrzymamy na nie również roczną gwarancję. Gwarancja może przybierać dowolną formę, lecz umowa polega zwykle na tym, że w razie potrzeby kierowani jesteśmy do serwisu ASO marki, gdzie wyszkoleni mechanicy koncernu Volvo sprawdzają auto i w miarę możliwości, jak najszybciej naprawiają.

Gwarancja serwisowa na używane Volvo obejmuje niemal wszystkie usterki, z wyjątkiem najbardziej eksploatacyjnych części, takich jak np. klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe czy olej. Co bardzo istotne, nie ma ograniczeń w zakresie przebiegu, a co więcej, oferta obejmuje także Volvo Assistance, co zapewnia nam pomoc drogową 24h/7 na terenie całej Unii Europejskiej.

Istnieje również możliwość przedłużenia 12-miesięcznej gwarancji o kolejne 2 lata, lecz wszystko zależy tu od wieku auta. To sprawia, że używane Volvo z gwarancją serwisową jest dla nas realną ochroną, dlatego, jeśli boisz się ryzyka i chcesz je zmniejszyć niemal do zera, to używane Volvo z gwarancją da Ci poczucie bezpieczeństwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj