Profesjonalna myjnia pojazdów ciężarowych

W roku 2019 Ruta Transport otworzyła w swoim centrum transportowym myjnię pojazdów ciężarowych. Korzysta z niej przede wszystkim rodzima flota, jednak można tam umyć także pojazdy obce. Myjnia oferuje specjalistyczne mycia wewnętrzne naczep silosowych i cystern. Oferta myć zewnętrznych skierowana jest do ciągników siodłowych ze wszystkimi rodzajami naczep (m.in. silosy, cysterny, plandeki, chłodnie, wywrotki), a także innych pojazdów.

Technologia z najwyższej półki

Myjnia Ruta Transport zaprojektowana i wykonana została w oparciu o najnowsze wymagania stawiane przez PSMC (Polskie Stowarzyszenie Myjni Cystern) i europejskie stowarzyszenie EFTCO (European Federation of Tank Cleaning Organisations).

Wnętrze budynku myjni liczy 9 metrów wysokości i zajmuje 550 m2. Wysokość bram wjazdowych sięga 5,2 metrów. Pod dachem znajdują się trzy stanowiska do mycia, oddzielone od siebie ścianami, każde o długości 24 metrów. Na dwóch stanowiskach można umyć wnętrza silosów i cystern. Jedno z nich dedykowane jest do mycia naczep po transporcie materiałów paszowych (po transporcie mąki, cukru, oleju). Na drugim myte są naczepy po transporcie cementu, po transporcie wapnia, po transporcie piasku suszonego, granulatu plastikowego, PVC, skrobi technicznej, czy po transporcie mączki mineralnej. Można tu wygrzać cysternę za pomocą pary, co jest konieczne przed rozładunkiem i myciem płynnych materiałów zastygających. Oba stanowiska wyposażone są w cztery głowice myjące, trzy pompy obsługujące te głowice i pompę do lanc na zwijakach. Trzecie stanowisko przeznaczone jest do mycia pojazdów z zewnątrz. W skład jego wyposażenia wchodzą dwie lance podające chemię i dwie lance myjące. W myjni nie czyści się naczep po przewozie materiałów niebezpiecznych podlegających konwencji ADR.

Operatorzy myjni Ruta Transport to wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, natomiast praca w systemie dwuzmianowym zwiększa dostępność oferty myjni dla klientów zewnętrznych.

Ruta Sp. J.

Myjnia Ruta Transport jest jedną z kilku zlokalizowanych w pobliżu Warszawy. Na tle konkurencji wyróżniają ją: jakość wykonywanych usług z dbałością o szczegóły, nowa infrastruktura i nowy sprzęt myjący.To kolejny atut firmy specjalizującej się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym neutralnych materiałów sypkich luzem w silosach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj