Voucher na przejazd sportowym samochodem czyli, jak zostać kierowcą rajdowym?

Marzenie o tym, by przeżyć emocjonującą jazdę sportowym autem, nie jest niczym nadzwyczajnym. Chyba każdy kierowca choć raz chciał wsiąść do ognistej fury, by samemu poczuć, jak to jest być szybkim i wściekłym. Niestety, przepisy kodeksu drogowego skutecznie uniemożliwiają tego typu eskapady po drogach publicznych (mandat za prędkość to najmniejszy problem), a i moc prywatnych samochodów nie wprawia o zawał serca. Jak i gdzie spełnić swoje marzenia o zostaniu kierowcą rajdowym? Sprawdź, gdzie możesz bezpiecznie realizować motoryzacyjną pasję, korzystając z porad doświadczonych rajdowców?

Z artykułu dowiesz się między innymi:

  • Jak zacząć przygodę z rajdami?
  • Jak zacząć jeździć w rajdach?
  • Jak dostać się do motosportu?

Przejażdżka samochodem prezent – tego potrzeba, by poczuć się jak rajdowiec! 

Jedną z najważniejszych kwestii gwarantującą moc sportowych emocji motoryzacyjnych jest dobór auta, dysponującego odpowiednimi osiągami. Oczywiście parametry jezdne muszą uwzględniać rodzaj, konfigurację i specyfikę nawierzchni. Inne maszyny sprawdzą się na torze, inne podczas jazdy ulicami miasta.

Moto Prezent proponuje każdemu możliwość wypróbowania nieziemskich możliwości, jakie oferuje m.in. MERCEDES AMG GT 63S 4DOOR, czy legendarne LAMBORGHINI HURACAN. Opcji zresztą jest znacznie więcej, a ich przegląd podniesie ciśnienie nawet najbardziej wybrednym kierowcom.

Jakby tego było mało, sportową adrenalinę podniosą pojedynki na torze, w których trakcie można pokusić się o laur zwycięzcy! O wymogi bezpieczeństwa zadbają doświadczeni kierowcy rajdowi od lat związani z różnymi dyscyplinami sportów samochodowych, pośród których prym wiodą:

  • Mistrz Sportu Samochodowego – Jan Niesiołowski;
  • Kierowca i pilot rajdowy – Damian Syty;
  • Licencjonowany kierowca wyścigowy i pilot rajdowy – Krystian Korzeniowski;
  • Instruktor Techniki Jazdy – Paweł Pochroń (motocyklista);
  • Instruktor techniki Jazdy – Adam Sroka;
  • licencjonowany kierowca i pilot rajdowy – Bartłomiej Gorajczyk.

Tych wspaniałych ludzi łączy pasja oraz zamiłowanie do tego, co robią, co daje się odczuć na każdym kroku.

Wybierz tor wyścigowy

Równie ważne są miejsca, w których odbywają się przejazdy. By wyszaleć się do syta, stworzono specjalne tory wyścigowe, dysponujące odpowiednią nawierzchnią i infrastrukturą. To wszystko po to, byś mógł w pełni wykorzystać potencjał supersamochodu. Na Ciebie i Tobie podobnym miłośników sportowej jazdy czeka kilkanaście torów rozmieszczonych po całej Polsce.

Wszystkie zostały specjalnie wyprofilowane, co pozwala realizować najśmielsze motoryzacyjne marzenia w połączeniu z autem w sportowej lub wyścigowej wersji. Z łatwością rozpędzisz się na długich, prostych odcinkach, precyzyjnie pokonasz nawet ostre zakręty, mimo że wskaźnik prędkości osiągnie swoje maksimum w kilka sekund. Wszystko to oczywiście odbędzie się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa i odpowiednim zabezpieczeniu obiektów.

Voucher na przejazd sportowym samochodem 

Nawet jeśli sam lub sama nie jesteś zwolennikiem szaleństwa na torze, nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć taką możliwość ukochanej osobie. Przypomnijmy, że w każdym przypadku zabawa na torze odbywa się pod ścisłym nadzorem profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy jest to voucher na przejazd sportowym samochodem, czy karta podarunkowa, taki prezent zostanie w pamięci osoby obdarowanej na całe życie! 

Osoby niepełnoletnie także mogą skorzystać z prezentu od Moto Prezent, uczestnicząc w jeździe jako pasażer (wymagana jest zgoda opiekuna prawnego).

To wszystko? Na początek wystarczy. Dopiero skończone wyzwanie pozwoli ocenić, czy to początek fascynującej przygody ze sportem motoryzacyjnym. Nie zwlekaj, wystarczy tylko chcieć, resztą zajmą się profesjonaliści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj