Jeszcze lepsze projektowanie z aplikacją ZWTraffic

Program ZWCAD to narzędzie, które od wielu już lat stanowi doskonałą alternatywę umożliwiającą tworzenie zaawansowanych projektów, dostosowanych do potrzeb biznesu. Jedną z największych zalet oprogramowania jest wiele dodatkowych modułów, zwiększających funkcjonalność dedykowaną konkretnemu sektorowi gospodarki. Doskonałym przykładem jest ZWTraffic.

ZWTraffic – narzędzie idealne dla branży drogownictwa

Czym jest ZWTraffic? To nakładka, która w znaczny sposób zwiększa funkcjonalność podstawowej wersji programu ZWCAD, wzbogacając go o istotne moduły związane ściśle z branżą drogownictwa. Jak wiemy, branża ta jest jednym z najistotniejszych elementów infrastruktury publicznej, i to właśnie od precyzyjnych projektów zależy nie tylko nasze bezpieczeństwo w ruchu drogowym, ale także komfort przemieszczania się.

Specjalnie w tym celu zaprojektowano ZWTraffic – narzędzie, które może poszczycić się kompletną biblioteką znaków pionowych i poziomych niezbędnych do stworzenia wszelkich planów związanych z organizacją ruchu. ZWTraffic zapewnia możliwość kreowania tablic objazdowych, tablic kierunkowych, ale też stanowi źródło szczegółowych analiz związanych z weryfikacją potencjalnego pola widoczności i analizy przepustowości danego odcinka trasy. Funkcje te stanowią kwintesencję pracy specjalistów branży drogowej, a z ZWTraffic projektowanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów organizacji ruchu będzie wygodne i przyjemne. 

Najważniejsze funkcjonalności ZWTraffic

Jakie są najważniejsze funkcje oprogramowania ZWTraffic dedykowanego specjalistom projektowania ruchu drogowego? Jak wcześniej wspomniano, podstawowy moduł obejmuje oznakowanie pionowe i poziome, a zatem bibliotekę znaków drogowych, możliwość projektowania tablic z miejscowościami i oznaczeń kierunkowych, a także intuicyjną opcję tworzenia znaków drogowych według własnego projektu. Nie zapominajmy o istotnych z punktu widzenia infrastruktury drogowej oznaczeń miejsc parkingowych, strzałek, oznakowania podłużnego i poprzecznego.

ZWTraffic wyposażone jest także w szereg funkcji związanych bezpośrednio z procesem rysowania obiektów i projektów organizacji ruchu. Wyspy, konstrukcje kropli, krzywa koszowa i esowa – to tylko nieliczne z możliwości, jakie daje nam zaawansowane oprogramowanie do projektowania infrastruktury. 

Narzędzie stanowiące dodatek do podstawowej wersji programu www.zwcad.pl może służyć także projektowaniu innych elementów infrastruktury jak na przykład szlaki rowerowe. Z pomocą ZWTraffic profesjonaliści zyskują potencjał do tworzenia śluz rowerowych, poduszek berlińskich czy coraz popularniejszych linii akustyczno-wibracyjnych.

ZWTraffic w ramach pakietu PROfesjonalisty

ZWTraffic, czyli oprogramowanie ZWCAD 2023 z dodatkową nakładką branżową może być jeszcze tańsze. Już teraz wybór oprogramowania z dodatkowym modułem branżowym, na przykład ZWTraffic jest dostępny w znacznie niższej cenie. Pakiet PROfesjonalisty może być obecnie zakupiony z rabatem nawet do 500 złotych netto.

Nakładka dla branży drogowej to oczywiście niejedyny moduł, na który warto zwrócić uwagę. ZWCAD dostępne jest także w wersji dla branży elektrycznej, budowlanej, geodezyjnej, architektonicznej, czy dla branż związanych z projektowaniem odzieży. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj