PKS Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie to niewielkie miasto powiatowe położone na wschód od Opola. Dzięki korzystnemu położeniu – między Opolem a Aglomeracją Śląską – stanowi doskonałe miejsce do życia dla ludzi pracujących w GOP-ie, ale ceniących sobie spokój i ciszę związaną z życiem w niewielkim mieście. Aby dostać się do Opola ze Strzelec, można jechać samochodem albo skorzystać z dogodnej komunikacji publicznej.

Autobusy z PKS Strzelce Opolskie

Jednym z przewoźników realizujących połączenia autobusowe z PKS Strzelce Opolskie z Opolem, Kędzierzynem – Koźlem czy Olesnem jest spółka Sindbad. Przewoźnik ten realizuje przejazdy w dni powszednie oraz wolne od pracy. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej. Przejazdy weekendowe odbywają się nieco rzadziej. W dni wolne od pracy oraz w czasie świąt połączenia autobusowe realizowane są zgodnie ze świątecznym rozkładem jazdy – warto zatem sprawdzić taki rozkład szybciej, by zweryfikować godziny odjazdu. Przewoźnik  dysponuje wygodnymi autobusami przeznaczonymi do użytkowania na liniach średniej długości. Dzięki temu podróże między miastami powiatowymi województwa opolskiego realizowane są szybko, sprawnie, bezpiecznie i komfortowo. Flota pojazdów startujących z PKS Strzelce Opolskie składa się z autobusów marki Autosan, Iveco czy Setra. PKS Strzelce Opolskie to dobra baza wypadowa w inne regiony Polski – ponadto podróżowanie transportem zbiorowym korzystnie wpływa na środowisko. Zadbany autokar na dłuższe podróże to wygodna opcja. Przy rosnących cenach paliwa będzie ona korzystniejsza również dla Twojego portfela.

Inne usługi firmy transportowej

Spółka zajmuje się nie tylko realizacją rejsowych połączeń PKS Strzelce Opolskie z innymi miastami województwa opolskiego i okolic, lecz także z miastami położonymi w innych regionach Polski. Przy bazie w Strzelcach znajduje się należąca do spółki stacja benzynowa. Dzięki temu każdy mieszkaniec może zatankować paliwo w korzystnej cenie. Aktualny cennik dostępny jest na firmowej stronie internetowej. Z PKS Strzelce Opolskie możesz rozpocząć podróż autokarem na wynajem krótko i długoterminowy (na dojazdy do pracy dla firm dowożących pracowników, na uroczystości rodzinne itp.). Firma wynajmuje autokary zarówno klientom indywidualnym, jak i klientom biznesowym. Pełna oferta usług dostępna jest na stronie internetowej, warto się z nią zapoznać. W razie jakichkolwiek pytań warto zadzwonić na infolinię, gdzie dział obsługi klienta odpowie na wszelkie pytania.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj