Producent palet drewnianych – Tartak Gałka

Firmy, które działają na dynamicznie modernizującym się rynku drzewnym muszą charakteryzować się elastycznością, odpowiednim podejściem do klientów, ale też chęcią do implementacji kolejnych innowacji. Tymi cechami niewątpliwie wyróżnia się Tartak Gałka.

To przedsiębiorstwo o korzeniach rodzinnych, rozwija się prężnie i specjalizuje się w sprzedaży oraz dystrybucji: deski paletowej, certyfikowanych palet drewnianych Euro i EPAL, kantówek, desek parkietowych, tarcicy, nadstawek do palet, zrębek i trocin.
Produkty firmy Tartak Gałka opatrzone są niezbędnymi certyfikatami – te wysokiej klasy wyroby mogą być sprzedawane na terenie całej Unii Europejskiej. Palety drewniane, poza wersjami w najpopularniejszych rozmiarach, dostępne są także w wielkościach niestandardowych.

Zadowolenie klientów – najlepsza motywacja do rozwoju

Odbiorcami Tartak Gałka są zarówno mniejsze, jak i większe przedsiębiorstwa. Współpraca opiera się zawsze na zaufaniu oraz spełnianiu oczekiwań dotyczących jakości i niezawodności produktu. Firma ciągle się rozwija kładąc nacisk zarówno na logistykę, jak i na wdrażanie najnowszych technologii. Dzięki temu Tartak Gałka może poszczycić się pozycją lidera w dziedzinie sprzedaży deski paletowej na terenie kraju.

Materiał, wykonanie, kontrola jakości

Surowcem dominującym przy przerobie jest drewno z certyfikatem PEFC pochodzące z lasów polskich (w mniejszym stopniu ze słowackich). Wykorzystywane jest głównie drewno iglaste. Oczywiście doskonały surowiec to nie wszystko. Produkcja odbywa się w zautomatyzowanym zakładzie wyposażonym w sprzęty pozwalające osiągnąć doskonałe parametry i trwałość produktów. Jednym z ważniejszych zakupów była suszarnia z komorami LEKO, gdzie drewno zyskuje odporność na oddziaływanie wilgoci, a co za tym idzie rozwój grzybów czy innych drobnoustrojów. Fitosanitarna obróbka jest również jednym z wymagań, jakie stawiają przed zakładami przerobu drewna procedury EPAL. Tartak Gałka dysponuje także odpowiednią flotą pojazdów, dzięki temu dystrybucja odbywa się bez przeszkód.

Palety EPAL oraz EURO produkowane w zakładzie wyróżniają się zestandaryzowanymi rozmiarami (1200x800x144mm), mogą być wykorzystywane w transporcie oraz magazynowaniu rozmaitych towarów, w tym farmaceutyków, kosmetyków czy żywności. Palety wyróżnia wysoka nośność osiągająca do 4000 kg w spoczynku i do 1500 kg w ruchu. Świetnie sprawdzą się zarówno w zautomatyzowanych magazynach, jak i wszędzie tam, gdzie potrzeby jest trwały i bezpieczny nośnik transportowy.

Z ofertą naszej firmy mogą się Państwo zapoznać na stronie www.tartakgalka.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj