Jaki program do warsztatu samochodowego wybrać?

Rewolucja cyfrowa jest obecna wszędzie wokół nas, w tym również w branży usług motoryzacyjnych. Dzisiejsi klienci wymagają usługi, która jest szybka, mobilna i precyzyjna. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu swojego warsztatu, możesz zwiększyć jego rentowność i zyskać przewagę nad konkurencją, dając klientom to, czego potrzebują i kiedy tego potrzebują. Nowoczesne oprogramowanie do naprawy samochodów może pomóc w realizacji tego. Sprawdź, jak wybrać odpowiednie oprogramowanie do warsztatu samochodowego.

Wybierz kompleksowe oprogramowanie do naprawy samochodów

W sercu każdej nowoczesnej, odnoszącej sukcesy firmy zajmującej się naprawą i usługami samochodowymi znajduje się odpowiedni program do warsztatu samochodowego, który umożliwia diagnostom i mechanikom pracę na najwyższym poziomie. Potrzebne jest oprogramowanie kompletne, funkcjonalne i praktyczne, a jego obsługa powinna być intuicyjna i nie wymagać setek godzin szkolenia. Oprogramowanie powinno przeprowadzić diagnostę krok po kroku przez cały proces: od wykrycia błędu, jego analizy do jego schematu rozwiązania.

Oprogramowanie do warsztatu – postaw na rozwiązania długofalowe

Jeśli szukasz sprawdzonych i praktycznych rozwiązań, postaw na oprogramowanie i sprzęt diagnostyczny, który pomógł już w rozwoju dziesiątkom warsztatów samochodowych w Polsce i nie tylko. Mowa o sprzęcie znanej międzynarodowej firmy TEXA. Dostarcza ona skutecznych rozwiązań do warsztatów samochodowych. W ofercie znajdziesz nowoczesny sprzęt i oprogramowanie diagnostyczne stosowane na całym świecie. 

W ofercie TEXA znajdziesz popularne interfejsy diagnostyczne, takie jak: NAVIGATOR TXT MULTIHUB i NANO S oraz zaawansowane tablety warsztatowe serii AXONE NEMO 2, oraz AXONE NEMO MINI. Firma oferuje również bogatą gamę rozwiązań do kalibracji kamer i radarów stosowanych w zaawansowanych system wspomagania kierownicy

 (ADAS). TEXA, to również urządzenia do diagnostyki i obsługi układów klimatyzacji. Stacja klimatyzacji TEXA linii KONFORT idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie. Linia KONFORT nowoczesne stacje do obsługi czynnika R134a (stacje: 705R, 705R Off Road, 710R, 712R 2 Gas Ready, 720 Touch 2 Gas Ready, 760 Touch oraz R1234yf (stacje: 707R, 707R Off Road, 712R 2 Gas Ready, 720R 2 Gas Ready, 760R 2 Gas Ready, . Linia TEXA Konfort nie omija również czynnika R744 (CO2). Ogromną popularnością na rynku cieszy się stacja 780R BiGas przeznaczona do równoległej obsługi obu czynników.

Funkcjonalny i praktyczny program do warsztatu – IDC5

Oprogramowanie IDC5 dostarczane przez firmę TEXA oprócz standardowych funkcji dostarcza szereg innowacyjnych rozwiązań. Dzięki niemu można wycisnąć jeszcze więcej z takiego urządzenia jak AXONE NEMO 2 czy NEMO MINI. Jedną z ciekawych funkcji jest automatyczne skanowanie wszystkich jednostek sterujących w aucie – TGS3s. Oprócz wyświetlanie wszystkich błędów i ich opisów daje możliwość ich kasowania za pomocą jednego kliknięcia. Za pomocą funkcji Rec&Play można nagrać i zapisać całą sesję diagnostyczną. Funkcja Freeze Frame umożliwia wyświetlanie danych i parametrów, które zarejestrował pojazd w chwili, kiedy nastąpiła usterka, a za pomocą funkcji Dashboard wszystko może być wyświetlone w atrakcyjny, graficzny sposób. To tylko kilka z wielu funkcji programu. Warto zajrzeć na stronę producenta i dowiedzieć się więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj