Odjedź samochodem, który jest niezawodny i odpowiada Twoim potrzebom

Okazuje się, że bez większego problemu możemy znaleźć niezawodne samochody używane z gwarancją i dogłębnie sprawdzone przez ekspertów – trzeba jedynie wiedzieć gdzie ich szukać. Źródłem sprawdzonych aut okazują się salony samochodowe, które oferują programy sprzedaży aut używanych. Kupno auta używanego w salonie nie oznacza wcale tego, że ograniczeni jesteśmy jedynie do jednej, konkretnej marki.

Niezawodny samochód używany – czy to możliwe?

Najczęściej poszukiwanym w naszym kraju samochodem jest ten z małym przebiegiem, bezwypadkową historią, który będzie niezawodny i zawsze w pełni do naszej dyspozycji, kiedy będziemy go potrzebować, a do tego będzie przystępny cenowo. Znalezienie auta spełniającego powyższe kryteria zawsze było zadaniem karkołomnym. Niestety w dobie spadku dostępności używanych aut na rynku i długich okresach oczekiwania na auta nowe sytuacja nie zmieniła się na korzyść kierowców. Nie oznacza to jednak, że znalezienie auta, które będzie niezawodne, jest niemożliwe. Trzeba jedynie wiedzieć gdzie go szukać. Odpowiedzią na zapotrzebowanie mogą być samochody używane z salonu.

Korzyści z zakupu używanego auta w salonie

Kupno używanego auta w salonie niesie ze sobą wiele korzyści. Świetnym przykładem programu sprzedaży aut używanych jest program proponowany przez markę Toyota. Mowa tutaj o programie Toyota Plus używane. Auta zakupione w ramach tej oferty charakteryzuje między innymi:

  • 12-miesięczna gwarancja udzielana na auto;
  • samochody przechodzą szczegółową kontrolę stanu technicznego przed sprzedażą;
  • udokumentowana historia pojazdu.

Dodatkowo mamy możliwość rozliczenia zakupu auta pozostawiając swój dotychczasowy samochód w rozliczeniu, a na klientów czeka również szeroka oferta finansowania. Korzystając z programu Toyota Plus mamy więc pewność tego, że zakupione przez nas auto jest w pełni sprawne i gotowe do drogi.

Używane auto skrojone na miarę

Kupno auta używanego pozbawione jest wielu zalet, które towarzyszą procesowi zamawiania samochodu nowego. Wybierając auto z rynku wtórnego, zmuszeni jesteśmy wybierać spośród aut już wyprodukowanych. Musimy więc, mówiąc kolokwialnie, brać to, co jest. Dobrze więc gdy rzetelne i sprawdzone źródło samochodów używanych dysponuje sporą ilością aut, spośród których możemy wybierać i tak naprawdę przebierać. Wzrasta wtedy szansa na to, że znajdziemy auto, które w pełni sprosta naszym oczekiwaniom. Jest to więc kolejny powód, dla którego warto skorzystać z programów sprzedaży aut używanych oferowanych przez salony dealerskie. Z reguły w ramach takich programów mamy dostęp do samochodów z całej sieci dealerskiej danej marki znajdującej się na terenie naszego kraju.

Musimy przy tym pamiętać również o tym, że przy salonowe komisy samochodowe nie sprzedają jedynie aut marki, której nowe samochody sprzedają na co dzień. W wielu przypadkach w ofercie takich komisów znajdziemy auta pozostawione w rozliczeniu przez klientów, którzy albo korzystali przed nami z oferty programu aut używanych lub zdecydowali się na rozliczenie części kwoty potrzebnej na zakup auta nowego, poprzez pozostawienie swojego dotychczasowego pojazdu. Dlatego też warto rozejrzeć się w tego typu ofertach, znalezienie między nimi prawdziwej perełki, która będzie służyć nam latami, nie powinno być wcale takie trudne!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj