Transport międzynarodowy do krajów europejskich, bałkańskich oraz UK – spedycja międzynarodowa

Gdzie szukać firmy, zajmującej się kompletną obsługą przesyłek eksportowych i importowych między Polską, a krajami, których niektórzy przewoźnicy unikają.

Sprawny i atrakcyjny cenowo transport z i do Wielkiej Brytanii

Linia drobnicowa JUKEJ w 3CARGO to rozwiązanie zapewniające sprawny przepływ towarów między Zjednoczonym Królestwem, a Polską. Niestety po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, przewoźnicy organizujący eksport i import z Wysp stanęli przed  trudnościami, które wiele firm kosztowały rezygnację z tej destynacji. Złożone oraz czasochłonne formalności celne były bowiem dla nich nieopłacalne. Anglia, Szkocja i Walia stały się nagle krajami, z którymi nie wszystkie firmy transportowe współpracują.

Z sytuacją wzorowo poradziła sobie firma 3CARGO, tworząc schemat wysyłek i odbioru towarów z UK, który umożliwia sprawny przepływ ładunków drobnicowych. Magazyn przeładunkowy w Czechowicach – Dziedzicach przez cały tydzień przyjmuje towary ze wszystkich rejonów Polski, by w piątek zostały wysłane w dalszą podróż do swojego miejsca przeznaczenia na drugą stronę kanału. Podobnie zorganizowany jest import. Towary docierają do magazynu, skąd auta poruszające się na liniach krajowych dystrybuują je do odbiorców. Taki system organizacji eksportu i importu z Wielkiej Brytanii pozwala na oszczędność i poczucie bezpieczeństwa. Firma transportowa posiada stałych, zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z jej usług na kierunku Polska-UK-Polska. Świetne opinie o współpracy to najlepsza rekomendacja.

Transport drobnicowy między Polską a Bułgarią – spedycja międzynarodowa

Wymiana handlowa polskich przedsiębiorców z bułgarskimi z każdym rokiem przybiera na sile. Rośnie liczba zawieranych umów, nowych kontraktów, które są bardzo owocne dla gospodarki obu krajów. Aby jednak transakcje niosły za sobą wymierne korzyści, wymagają profesjonalnej obsługi logistycznej. Firma transportowa 3CARGO posiada w swojej ofercie transport do i z Bułgarii w ramach BULL (Bułgarskiej Usługi Logistyki Lądowej). Regularnie wzrastające zapotrzebowanie na transport na tym kierunku stworzyło konieczność zmodyfikowania tej usługi, udoskonalenia jej. 3CARGO uruchomiło stałą linię drobnicową dla klientów, którzy regularnie eksportują lub importują towary. Oferta dotyczy zarówno pojedynczych paczek, jak i znacznie większych zamówień.

Podobnie jak w przypadku transportów do/z Wielkiej Brytanii, ładunki do Bułgarii wyjeżdżają z Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach i podążają do Sofii. Transporty drobnicowe do Bułgarii wyjeżdżają 3 razy w tygodniu, gwarantując szybką dostawę. 3CARGO zapewnia tranzyt w ciągu 3 dni roboczych, przewóz ładunków o niestandardowych wymiarach, towarów ADR, brak limitów, ukrytych kosztów i przejrzyste warunki.

Dzięki współpracy z godną zaufania firmą transportową możesz liczyć na udane relacje z kontrahentami oraz możliwość budowania swojej marki na terenach zagranicznych. Jeśli masz jakieś szczególne oczekiwania, wystarczy wykonać telefon lub wysłać maila, by otrzymać profesjonalne wsparcie. Firma jest niezwykle elastyczna i z chęcią wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Lider w branży TSL na kierunkach bałkańskich

Interesy Polski z krajami bałkańskimi, to kolejne, coraz bardziej znaczące gospodarczo transakcje. Chęć przystąpienia niektórych z tych państw do Unii Europejskiej świadczy o ich ogromnym postępie i rozwoju, który udało im się osiągnąć w ostatnich latach. Wymiana towarów z polskimi przedsiębiorcami daje obu stronom korzyści, które są dopiero w trakcie rozkwitu. Już teraz jednak warto je pielęgnować.

Firma 3CARGO postanowiła stworzyć stałą linię drobnicową na kierunkach z Polski do krajów bałkańskich i z powrotem. Obsługiwane są: Albania, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Kosowo, Chorwacja, Grecja, Słowenia oraz Macedonia. Linia BLUE  powstała w ramach odpowiedzi na zapotrzebowanie zleceniodawców. 3CARGO jest obecnie liderem na rynku usług przewozowych do krajów bałkańskich. W ramach strategii BLUE firma zapewnia kompleksową i fachową obsługę regularnych frachtów drobnicowych. Podczas wieloletniego doświadczenia, opracowana została infrastruktura oraz zaplecze celno – magazynowe pozwalające na realizację najwyższej jakości usług.

Nieduża odległość takich tras sprawia, że ceny transportu są przystępne, a czas trwania niedługi. Tranzyt do Serbii zajmuje 3-4 dni robocze. Przewóz towaru z Polski do Albanii to z kolei 5-6 dni. Transport z Polski wyjeżdża codziennie od poniedziałku do piątku. Regularność dostaw pozwala zachować płynną wymianę towarów i zyskać zaufanie klientów. Co ważne, w 3CARGO na każdym etapie przewozu, masz dostęp do informacji o jego postępach.

3CARGO – firma transportowa, na której możesz polegać

Jeżeli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się zleconym przez Ciebie eksportem lub importem, ma przejrzyste warunki współpracy, świetne opinie klientów i do tego dobre stawki, koniecznie sprawdź ofertę 3cargo.com. Co wyróżnia tę markę spośród innych? Przede wszystkim bogate doświadczenie oraz nieustanne dążenie do realizacji zmieniających się potrzeb klientów. Na przestrzeni lat firma wypracowała sobie usprawnienia, pozwalające jej na maksymalizację jakości oferowanych usług.

3CARGO organizuje transporty do wszystkich krajów Unii Europejskiej, ale również poza jej granice. Aby przyspieszyć formalności wynikające z prawa celnego, firma otworzyła własną agencję celną, która zyskując zaufanie Światowej Organizacji Cła, dorobiła się już pewnych uproszczeń i przywilejów. Zleceniodawcy współpracujący z3CARGO zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc w wyborze najkorzystniejszego dla nich rozwiązania. Doskonała kooperacja między działem handlowym a spedycją i kierowcami sprawia, że warunki każdego transportu ustalane są w taki sposób, by w pełni satysfakcjonował klienta. Wśród usług oferowanych przez 3CARGOobok transportu drobnicowego znajdziesz transport całopojazdowy, multimodalny, gabarytowy, ładunków niebezpiecznych, chłodniczy, a także obsługę celną, magazynowanie oraz dystrybucję krajową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj